Kućni ljubimci - Forum
Dobrodošli ! Molimo registrirajte se ili upišite vaše korisničko ime i lozinku.

Ugodan boravak !

Ljubimci-Pets.com
Kućni ljubimci - Forum
Dobrodošli ! Molimo registrirajte se ili upišite vaše korisničko ime i lozinku.

Ugodan boravak !

Ljubimci-Pets.com
Kućni ljubimci - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na naš forum, nadamo se da će vam boravak biti ugodan i edukativan. Molimo vas da pažljivo pročitate PRAVILA FORUMA u kategoriji O forumu i opće , ponašate u skladu s njima. Ne kupujte pse od švercera i sa farma pasa !
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  MarketingMarketing  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Latest topics
» Minerali i kristali
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime07.11.10 2:32 by Fenix

» FRISKIES - Vodeći brend hrane za mačke i pse
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime31.08.10 17:59 by Choko

» Važno.. o novom leglu
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime01.03.10 10:46 by Fenix

» LIVE.BA - Sve što me interesuje
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime24.11.09 19:48 by Coco

» VJEŽBAONICA POSTANJA NA NOVOM FORUMU
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime04.11.09 13:43 by sarabuljat

» Ljekovito bilje, biljna ljekarna, hand made kozmetika, recepti
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime02.10.09 23:22 by Coco

» Web dizajn ....osobne stranice, uzgajivačnice i drugo...
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime03.09.09 23:17 by Kulenovic

» Prije postavljanja LINKA - pročitaj !
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime07.07.09 17:02 by Fenix

» Prijateljska razmjena linkova
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime01.07.09 16:48 by guille

» Pazite što pišete !
Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime21.03.09 2:23 by Fenix

Similar topics
    Online
    Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

    /

    Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 37, dana 16.09.23 23:54.
    Sponzori

    Upute - kako postaviti sliku ili film Pinkmali_banner

    Upute - kako postaviti sliku ili film Biljebanner-1

    Upute - kako postaviti sliku ili film Forumcaffecopy
    Login
    Korisničko ime:
    Zaporka:
    Loginiraj me automatski: 
    :: Zaboravih zaporku
    Novosti !
    SPONZORI !
    Naš forum pruža uslugu on-line oglašavanja putem bannera - reklama.
    Sponzori imaju na raspolaganju nekoliko različitih tipova oglašavanja, kao: veliki banner na vrhu stranice, mali banner sa strane portala i/ili foruma.
    Iskoristite povoljnu priliku oglašavanja ! Za bilo kakve informacije, kontaktirajte nas na naš mail
    Više informacija
    info@ljubimci-pets.com
    Prijatelj link

     Internet zarada
     SVIJET NOKTIJU
     BiH Link
     FanFan Igre
     LJEKOVITO BILJE
    LAVANDA
     GELIRANJE NOKTIJU

     AddFreeStats.com Free Web Stats!
    Pretraľnik
     
     

    Display results as :
     
    Rechercher Advanced Search
    Sadržaj

    Portal
    Index
    Članstvo
    Profil
    FAQ
    Pretražnik

    Upute - kako postaviti sliku ili film Bannerpsori

    Upute - kako postaviti sliku ili film Bannerforumbuldog

    Web dizajn

    < class="" height="25"> Poll
    Članstvo i aktivnost
    Pustiti da bude kao do sad
    Upute - kako postaviti sliku ili film I_vote_lcap18%Upute - kako postaviti sliku ili film I_vote_rcap
     18% [ 2 ]
    Obrisati članove nakon 60 dana koji nemaju niti jedan post
    Upute - kako postaviti sliku ili film I_vote_lcap55%Upute - kako postaviti sliku ili film I_vote_rcap
     55% [ 6 ]
    Neodlučan
    Upute - kako postaviti sliku ili film I_vote_lcap27%Upute - kako postaviti sliku ili film I_vote_rcap
     27% [ 3 ]
    Ukupno glasova : 11
    < class="" height="25"> Statistics
    Registriranih korisnika/ca: 1030.
    Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Toby&Lu.

    Ukupno postova: 27363. in 1255 subjects
    travanj 2024
    ponutosričetpetsubned
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     
    CalendarCalendar

     

    Upute - kako postaviti sliku ili film

    Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
    Autor/ica Poruka
    Coco
    Administrator Manager
    Administrator Manager
    Coco


    Age : Registration date : 18.12.2007 Broj postova : 457 Lokacija : Hrvatska

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime02.01.08 12:58

    1. Morate otvoriti neki album na netu na koji se postavljaju slike.Predlažem Photobucket.
    2. Registrirate se na njega.Otvara Vam se početna stranica.
    3. Slike se nalaze na vašem kompu u nekoj od mapa.
    4. Sa desne strane se nalazi Browse,kliknete na njega.Nađete mapu gdje su slike i kliknete Upload.Photobucket ih sam smanjuje.
    5.Kad ste to napravili prikažu se slike koje ste smanjili i ispod slike u zadnjem redu piše IMG Code.Kopirate i prenesete u post i pretisnite Paste-zaljepite.

    Photobucket ćete naći na Google,samo ubacite riječ...nije teško,probajte.Ne znam jesam li dobro objasnila,ali ako Vam triba pomoć, slobodno se obratite.

    Molimo vas da širina slike ne prelazi 460 piksela, jer onda se širi tabela foruma.

    Nakon što smo sada dobili i fotoalbum, slijede upute kako neku sliku koju spremite u fotoalbum, možete uključiti u svoju poruku. Znači, prvo po uputama morate spremiti sliku u svoj osobni fotoalbum ili u bilo koji drugi javni album. Zatim, odite pogledati tu sliku. Odn. izaberite album u koji ste spremili sliku i kliknite na nju.

    Otvoriti će se novi prozor, u kojem će slika biti u originalnoj veličini. Tada kliknite desnim gumbom miša na sliku. Otvoriti će vam se jedan izbornik opcija. Izaberite zadnju odn. najdonju - "Properties". Tamo imate jedan red, meni je 4., u kojem piše Adress (URL) i pored neka web adresa. Tu web adresu kopirajte (Ctrl+C).

    Sada možete početi pisati svoju poruku, i kada dođete do mjesta gdje želite postaviti sliku, kliknete gore u naredbama (ispod prostora za upisivanje naslova) Img. Napisati će vam se Upute - kako postaviti sliku ili film . Onda kopirajte adresu koju ste uzeli iz svojstava slika, jednostavno stisnete Ctrl+V. Dalje nastavite pisati poruku i normalno pošaljete poruku, a slika će se vidjeti umjesto naredbi koje ste napisali.

    A filmovi tj, video isječci
    Filimiće za sada je jednimo moguće postavljati na servise kao što je npr. youtube.com pa ih onda linkati na forumu!


    Zadnja promjena: ; 16.02.08 23:15; ukupno mijenjano 2 put/a.
    [Vrh] Go down
    http://www.lakacha.110mb.com
    Fenix
    Administrator Manager
    Administrator Manager
    Fenix


    Age : 59 Registration date : 19.12.2007 Broj postova : 1785 Lokacija : Istra

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Kako postaviti sliku   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime06.01.08 19:30

    Evo jednostavnih uputa da možeš sam upload-at slike na forum:

    Sliku koju želiš staviti imaš na svojem hard disku ( moraš znat gdje je... hehe ). Najbolje ju je odmah pripremiti za internet... veličina slike do max. 500x500 pixela, u .jpeg i možeš „smanjiti“ veličinu tako da ju snimiš u mod od 256 boja ( internet explorer toliko maksimalno može i prikazati ). Najbolje je da na kraju slike imaju maksimalno do 100 kB, jer ako su veće onda se i sporije učitavaju... shema je jednostavna – što manja – brže učitavanje. Naravno, manja po kB.

    Možeš ova smanjivanja napraviti u programu ACD See, imaš ga na mnogim demo-cd-ima od raznih kompjuterskih časopisa, ali i ima mnogo drugih programa koji lako mogu smanjivati slike i mijenjati formate.

    Dakle, kad sad imaš pripremljenu sliku na svojem hardu, spojiš se na internet i odeš na:
    http://www.imageshack.us/
    Upute - kako postaviti sliku ili film Qqqq
    Ideš na UPLOAD file i tamo desno imaš tipku Browse koju kad klikneš, otvori se prozor za File Upload, gdje nađeš lokaciju svoje slike na svom kompjuteru. Klikneš na nju i na Imageshacku onda klikneš na HOST IT. Time se slika stavlja na server Imageshacka. Kad ju upload-a, onda
    Odeš na zadnji red, Direct link to image. Zabilježiš lijevim klikom miša, a onda desnim klikom miša odaberi Copy... zatim otvoriš novi prozor u Internet Exploreru ( ili u čemu već surfaš po netu ) i otvoriš forum Galaksije ( u biti možeš to i prije... svejedno ) i tamo u novi post ( ili svoj koji možeš Editirati ponovo ) samo klikneš desnim klikom miša i PASTE. Ispiše ti se taj link na tu sliku.

    I to obilježiš i gore klikneš na IMG... tako da ti se oko tog linka pojavi
    Upute - kako postaviti sliku ili film Link
    i kad pošalješ post, onda ti se tu pokaže ta slika.
    [Vrh] Go down
    http://www.lakacha.hr
    ninaa
    BANIRAN/A
    ninaa


    Age : 53 Registration date : 04.01.2008 Broj postova : 2552 Lokacija : Zadar

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime06.01.08 19:50

    Kako staviti slikicu ili banner u potpis?
    Ja sam sve zivo probala i vidim na ...pogledaj i dobro je onda saljem ,,,pa gledam u topice nema ga?
    Kako dalje?
    [Vrh] Go down
    Coco
    Administrator Manager
    Administrator Manager
    Coco


    Age : Registration date : 18.12.2007 Broj postova : 457 Lokacija : Hrvatska

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime06.01.08 20:27

    Pa otiđi u postavke, i tamo ti piše "Prikaži potpis-da ne" i stavi da. Inače je uvijek na ne, pa se nikome ne prikazuje potpis, svi koji žele potpis, neka ovo naprave. Potpis isprobaj u topicu "Potpisi"
    [Vrh] Go down
    http://www.lakacha.110mb.com
    ninaa
    BANIRAN/A
    ninaa


    Age : 53 Registration date : 04.01.2008 Broj postova : 2552 Lokacija : Zadar

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime06.01.08 20:56

    I tu moram pohvaliti.
    Jeee...uslo je...hvala na pomoci igh srce ste
    [Vrh] Go down
    Haris
    Moderator
    Moderator
    Haris


    Age : 32 Registration date : 06.01.2008 Broj postova : 2986 Lokacija : BiH

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime27.07.08 16:15

    uredu je znam postaviti sliku
    ali sada sam pokusao smanjiti neke slike da stanu normalno na starnicu pa ne ide
    [Vrh] Go down
    Fenix
    Administrator Manager
    Administrator Manager
    Fenix


    Age : 59 Registration date : 19.12.2007 Broj postova : 1785 Lokacija : Istra

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime27.07.08 16:18

    ovako smanjivanje slike ide sa programom Gimp ili sa photoshopom, mada kada napraviš svoj acount na http://www.webshots.com/ imaju opciju par veličina slika, a ti odabereš onu od recimo približno širine 400 ili manju
    [Vrh] Go down
    http://www.lakacha.hr
    Haris
    Moderator
    Moderator
    Haris


    Age : 32 Registration date : 06.01.2008 Broj postova : 2986 Lokacija : BiH

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime27.07.08 16:47

    ok pokusati cu
    a ne moze preko photobucket-a
    [Vrh] Go down
    Haris
    Moderator
    Moderator
    Haris


    Age : 32 Registration date : 06.01.2008 Broj postova : 2986 Lokacija : BiH

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime27.07.08 17:36

    e hvala fenix uspio sam ali sam se nagledao tobby-a mogao bih ga prepoznati medju 1000 maltezera Sretan
    [Vrh] Go down
    Fenix
    Administrator Manager
    Administrator Manager
    Fenix


    Age : 59 Registration date : 19.12.2007 Broj postova : 1785 Lokacija : Istra

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime27.07.08 19:09

    Haris je napisao/la:
    ok pokusati cu
    a ne moze preko photobucket-a

    Mislim da photobuckettu nema te opcije, barem je ja nisam primjetila
    [Vrh] Go down
    http://www.lakacha.hr
    Ivana Bl
    Forumska pričalica
    Forumska pričalica
    Ivana Bl


    Age : 32 Registration date : 17.04.2008 Broj postova : 927 Lokacija : BiH

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime28.07.08 14:09

    Haris je napisao/la:
    e hvala fenix uspio sam ali sam se nagledao tobby-a mogao bih ga prepoznati medju 1000 maltezera Sretan
    Sretan Sretan Imao eto bas mi je drago..he,he
    [Vrh] Go down
    Haris
    Moderator
    Moderator
    Haris


    Age : 32 Registration date : 06.01.2008 Broj postova : 2986 Lokacija : BiH

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime28.07.08 23:12

    jesi primjetila da sam 14 tobby-jevih slika prebacio iz "linka" u sliku Imao
    [Vrh] Go down
    bubica55
    Član mjeseca
    Član mjeseca
    bubica55


    Age : 46 Registration date : 06.01.2008 Broj postova : 3361 Lokacija : Zagreb

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime29.07.08 10:35

    Sigurno već i sanjaš Tobbyja Imao
    [Vrh] Go down
    Haris
    Moderator
    Moderator
    Haris


    Age : 32 Registration date : 06.01.2008 Broj postova : 2986 Lokacija : BiH

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime29.07.08 13:21

    aha postao sam njegov najveci fan Imao Imao
    [Vrh] Go down
    Ivana Bl
    Forumska pričalica
    Forumska pričalica
    Ivana Bl


    Age : 32 Registration date : 17.04.2008 Broj postova : 927 Lokacija : BiH

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime30.07.08 15:06

    uff...nisam primjetila..hehe....ali eto...bar imas da se nagledas..pa mi neces vise traziti slike Imao
    [Vrh] Go down
    bubica55
    Član mjeseca
    Član mjeseca
    bubica55


    Age : 46 Registration date : 06.01.2008 Broj postova : 3361 Lokacija : Zagreb

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime30.07.08 23:48

    Al' ću te zato ja tražiti Imao
    [Vrh] Go down
    Haris
    Moderator
    Moderator
    Haris


    Age : 32 Registration date : 06.01.2008 Broj postova : 2986 Lokacija : BiH

    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime31.07.08 15:37

    ajde ljudi da ne idemo dalje u off
    [Vrh] Go down
    Sponsored content





    Upute - kako postaviti sliku ili film Vide
    PostajNaslov: Re: Upute - kako postaviti sliku ili film   Upute - kako postaviti sliku ili film I_icon_minitime

    [Vrh] Go down

    Upute - kako postaviti sliku ili film

    Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
    Stranica 1 / 1.

    Permissions in this forum: Ne moľeą odgovarati na postove.
    Kućni ljubimci - Forum :: O forumu i opće: :: Pomoć -
    Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions